top of page

niedz., 27 mar

|

Kraków

Oficjalne otwracie sezonu rowerowego 2022 w Krakowie!

Około godziny 13 w Lesie Wolskim zaczynamy trening z pomiarem czasu uphill/downhill na odcinku Kici Kici 👌 (możliwa równiez opcja pętli) Kategorie mężczyźni, kobiety, ebike i być może najmłodsi - o ile się zjawią :-))

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Oficjalne otwracie sezonu rowerowego 2022 w Krakowie!
Oficjalne otwracie sezonu rowerowego 2022 w Krakowie!

Czas i lokalizacja

27 mar 2022, 10:00 – 17:00

Kraków, Pustelnik, Kraków, Polska

Goście

O wydarzeniu

Główne wydarzenie - https://www.facebook.com/events/322623769896224

Świat powoli budzi się z zimowego snu, nadchodzi długo wyczekiwana wiosna, a jak wiosna, to i więcej czasu na rower! W związku z czym zapraszamy Cię 27 marca 2022 roku na OFICJALNIE OTWARCIE SEZONU ROWEROWEGO 2022 W KRAKOWIE.

Startujemy na Błoniach Krakowskich w okolicy tzw. lądowiska helikoptera, czyli na rogu ul. Piastowskiej i al. 3 Maja taki kwadratowy beton na trawie (tam gdzie jest pętla tramwajowa Cichy Kącik).

Zaczynamy o 10:00 darmowymi zajęciami jogi, które poprowadzi Maria Kmita. Będzie to grupa dla wszystkich (na różnych poziomach) i jednocześnie doskonała rozgrzewka przed jazdą na rowerze. Jeśli nie masz swojej maty, to daj znać (będziemy mieć tylko maty dla osób, które do nas napiszą).

Od 10:00 do 12:00 w naszym namiocie możesz skorzystać z darmowego przeglądu roweru, który oferuje The Bike Hole oraz Pavelo Serwis. W tym samym czasie będziemy pokazywać podstawy z jazdy na rowerze, m.in. prawidłowa pozycja, skręcanie itp. jak również będziecie mogli się zmierzyć na rozstawionym slalomie.

Około godziny 12:00 podzielimy się na grupy (szczegóły poniżej) i ruszamy wszyscy razem wokół Błoń na małą paradę z soud systemem na czele, niech nas widzą i słyszą  po czym każda z grup rozjedzie się w swoja stronę.

Od około godziny 13:00 w Lesie Wolskim na chodniku Malczewskiego/Kici Kici odbędzie się trening z pomiarem czasu, szczegóły wkrótce.

Od 17:00 zapraszamy na ognisko, które odbędzie się na Polanie Wobra. Jeśli chcesz dołączyć weź wszystko czego potrzebujesz i dołącz do nas.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy e-bike, a nie masz własnego roweru na prąd, masz możliwość bezpłatnego przetestowania elektrycznego roweru. Szczegóły i zapisy: rezerwacje@peakbike.pl

Na ten moment mamy takie grupy: - Grupa początkująca dla każdego z Chodźże na Rower: prowadzi #KrulLasu

- MTB XC grupa średnio mocna/mocna MTB z Miłoszem

- MTB wycieczka z Romanem

- MTB początkująca plus z MTBpoKrakowsku

- Szosa chill z Łukaszem

- Gravel z Nie/dzielnymi Jeźdźcami

- E-bike - Peak Ride + Nie/dzielni Jeźdźcy

- Enduro średniozaawansowana

Jeśli chcesz stworzyć swoją grupę, daj znać.

Organizatorzy i Partnerzy: - Chodźże na Rower - Niedzielni Jeźdzcy - Krakowska Szkoła Enduro - The Bike Hole - Pavelo Serwis - Peak Bike - MTBpoKrakowsku - Bambaryły

Udostępnij to wydarzenie

Informacje o wydarzeniu: Events
bottom of page